Porady prawne online

Porady prawne online

porady prawne online

Zapraszamy do skorzystania z usługi prawnej świadczonej przez naszą kancelarię w formie porad prawnych online. Usługa adresowana jest do wszystkich tych osób, które potrzebują skorzystać z pomocy prawnej, bez konieczności odbycia wizyty w siedzibie kancelarii prawnej.

Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy wstanie zaoszczędzić cenny czas naszych klientów. Wystarczy tylko dostęp do internetu. Aby to zrobić należy uzupełnić poniższy formularz zgodnie z następującymi krokami.

 

1. Proszę wypełnić poniższy Formularz online wpisując swoje dane: imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej i numer telefonu komórkowego, opisując problem prawny lub/i zadając pytania, a następnie proszę wysłać go na adres poczty elektronicznej Kancelarii, klikając na ikonę „Wyślij” znajdującą się tuż pod nim.

2. Kancelaria po otrzymaniu Formularza online wyceni usługę w oparciu o zawarte w nim informacje lub załączone do niego dokumenty i wyśle Państwu informację o cenie usługi i terminie jej realizacji na adres poczty elektronicznej podanej na Formularzu online.

3. Realizacja zlecenia nastąpi po zaksięgowania wpłaty na koncie naszej kancelarii.

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem i akceptuję jego postanowienia (wymagane).

Oświadczam, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji usługi przez Kancelarię Radcy Prawnego Agnieszka Gawrońska - Juzefowicz. Zostałem/łam pouczony/a o prawie do dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia, a także o dobrowolnym podaniu danych. (wymagane)